Контакти

 

Фабрика: місто Хмельницький, проспект Миру 69 

Відділ збуту: місто Київ, проспект Голосіївський 126

Email: Top.kredo@gmail.com

+38-095-324-40-74

+38-098-877-18-48 

+38-067-423-01-85

 

Приватне Підприємство «КРЕДО» засновано в 1997 році. Спочатку фабрика мала іншу назву: «Взутекс2». Але з 2001 року підприємство стало іменуватися як «Кредо».


Взуттєва фабрика «КРЕДО» виготовляє взуття з сополімеру ЕВА та з текстильних матеріалів на підошві ПВХ, що кріпиться до верху взуття методом прямого лиття.  Для виробництва взуття використовуються  п’ять великих агрегатів, два з яких виливають взуття з матеріалу ЕВА. Три інших спеціалізуються на прямому приливі підошви.   Особливістю литьового методу кріплення є те, що процес кріплення нижньої частини взуття суміщений з його формуванням. Таке взуття не має ніяких механічних кріплень підошви до верхньої частини взуття, будь то цвяхи або нитки, також не застосовується хімічні кріплення, такі як клей.  Кріплення підошви відбувається шляхом проникнення (адгезії) ПВХ в матеріал верхньої і устілкової частин. Завдяки цьому в десятки разів збільшується площа з’єднання даних деталей. Таким чином, виходить монолітне з’єднання нижньої частини взуття з верхом. Міцність кріплення підошви методом прямого лиття, в порівнянні з методом цвяхового вище в п’ять разів. ПП  «Кредо» на даний момент має  досить великий асортимент продукції як літнього так і зимового взуття.

 

           За результатами діяльності підприємства в 2013 році фабрика отримала Національний сертифікат  “Лідер галузі 2014”.

 

 

          Компанія зайняла 1 місце в рейтинзі серед великих та середній підприємств Хмельницької області України згідно результатів ранжування «Національного бізнес-рейтингу» за даними офіційної статистики.

 


      За офіційним ранжуванням, що розроблено міжнародною асоціацією конгресів і конференцій ICCA (Netherland), в рамках Незалежної Національної бізнес-премії, Взуттєва фабрика ПП «Кредо» отримала почесну нагороду «Вибір України 2017» та було відзначено керівника підприємства сертифікатом «Золоті руки» .

 

 

 

 


 

Підприємство постійно розвивається та приймає активну участь в різних виставках та шоу . Передусім,  це виставки в Україні LEATHER AND SHOES з 2015 по 2018 роки,  виставка взуття в Познані (Польща) Poznan Fashion Fair 2016.

 


      Ставши учасником програми CUTIS по Програмі підтримки експорту до Канади UCANEXPORT, підприємство приймало участь у виставці TORONTO Shoe Show (Канада) в серпні 2018 року .

 


Як  виробник  взуття,  ми  постійно  слідкуємо  за  якістю  нашої  продукції    та  поліпшуємо  комплексні  показники,  які  гарантують  надійність  та  якість  нашого  взуття.

Так  нами  були  проведені  дослідження  показників   підошви,  виробленої  з  матеріалу   ПВХ  та  подальше  удосконалення  її  рецептури   для  поліпшення  експлуатаційних  показників  нашої продукції.

Провівши  лабораторні  випробування    взуття  на  новітній   підошві  з  ПВХ на  морозостійкість  ,  ми  з  гордістю  констатуємо  факт , що  нами  було  досягнуто  збільшення  надійності та  міцності  нашого  взуття(витяг  №1).

Це  в свою  чергу  дає  Вам  можливість  отримати  ще  більшої зручності та  комфорту    від  взуття  «Кредо».

За офіційними даними державних органів статистики України, у результаті дослідження методом URSA 50 ( Ukrainian Rating System of Awards) серед підприємств, які працюють в Україні, згідно з фінансовими показниками FinScore та MarketScore, Взуттєва фабрика “Кредо” офіційно нагороджена статусом “Вибір Країни” 2020!