Опубліковано Залишити коментар

Плюси використання текстильного взуття

Взуття є однією з невід’ємних частин нашого життя. Наразі у світі існує тисячі варіантів взуття від звичайних шльопків до екстравагантних туфлів на великих підйомах.
В епоху такого різноманіття потрібно розуміти, коли і яке взуття треба носити, щоб не зашкодити своєму здоров’ю та відчувати комфорт у будь якому місці.
В середні віки взуття на підборах активно носили як жінки, так і чоловіки. Причому, привілей носіння подібного взуття надавалася дворянам.
У гардеробі кожного жителя планети обов’язково присутнє взуття на підборах або платформі. Зверніть увагу, що парадно-вихідне взуття як жінок, так і чоловіків, має цей елемент. Адже всі ми прагнемо виглядати красиво. А особливо, якщо виходимо у світ.
Коли готуєтеся до якогось свята, де крім вас буде безліч гостей, важливого значення набуває не тільки гарна зачіска, макіяж і наряд, а й взуття.
Але мати в своєму гардеробі взуття виключно на підборах теж шкідливо. Повсякденне ходіння на високих шпильках погано впливає на здоров’я людини.
Вченими доведено, що жінки частіше страждають плоскостопістю. Це пояснюється тим, що на високих підборах велике навантаження припадає на пальці ніг.
У такому випадку вся нога приймає неприродну форму і з часом деформується.
Також деформується не тільки вся нога, але і безпосередньо самі пальці, на них з’являються мозолі і нарости. Ще носіння каблуків тягне за собою багато захворювань – остеохондроз, викривлення хребта, різні запалення. Все це пов’язано з тим, що тривалий і часте ходіння на каблуках змінює гнучкість хребта, адже зміщується центр ваги.
І тут виникає питання, якому взуттю надати перевагу, щоб зберегти своє здоров’я?
На поміч, швидким темпом, приходить комфортне текстильне взуття на низькому ходу. Наприклад, сліпони та кеди. Розглянемо плюси такого взуття.
Доглядати за текстилем порівняно нескладно. Наприклад, таке взуття ніколи не доведеться обробляти кремами і полірувати до блиску, як, наприклад, шкіру. Якщо таке взуття забрудниться, то можна легко випрати його у пральній машинці або вручну, за допомогою щітки та будь якого миючого засобу.
Текстильне взуття може послужити вам довгі роки, якщо дотримуватися кількох, не складних, правил. По перше, треба пам’ятати, що текстильне взуття не можна залишати брудним. Після кожної прогулянки виріб треба ретельно очищати, не забуваючи прати шнурки (якщо такі є). Якщо взуття після прогулянки чисте, то можна обійтися тільки протиранням підошви. Якщо вирішите випрати босоніжки або сліпони у машинці, то краще обмежитися делікатним режимом без віджиму. Сушити таке взуття краще на відкритому повітрі у підвішеному вигляді. Текстиль погано переносить сушку при високих температурах, у тому числі на батареї, так як натуральні волокна можуть збігтися і виріб втратить форму.
Легкість текстильного взуття, величезний плюс. У такому динамічному темпі життя, потрібно мати можливість пересуватися швидко і безболісно.
Фізичні властивості натурального текстилю дозволяють повітрю вільно переміщатися зсередини назовні, а значить, ноги у ньому не будуть пітніти. Завдяки цьому текстиль – ідеальний вибір для спекотної погоди.
Також, натуральний текстиль (особливо з рослинних волокон) не викликає алергію, подразнення або інші дерматологічні розлади.
Доступність такого взуття приємний плюс, якщо порівнювати ціни на матерчаті варіанти та взуття з натуральної шкіри, то різниця, звичайно, помітна. Тож текстиль – оптимальний варіант для людей, які бажають заощадити, але не за рахунок якості.
Багато модних трендів приходять і йдуть за сезон, а текстильне взуття завжди залишається «трендом» весняно-літнього гардеробу незалежно від змін моди. Тим паче, наше виробництво «Кредо», завжди вдосконалює моделі і йде в ногу з трендами.

Залишити відповідь